BuildingLabel OÜ juhtimisel sertifitseeritud hooned:


A13 Ärimaja


A13 Ärimaja BREEAM sertifitseerimine jõudis eduka lõpuni 2019. aasta juunis. Hoonele omistati BREEAM In-Use International sertifikaat Part 1-le. Tegemist oli BuildingLabel OÜ poolt esimese sertifitseeritud BREEAM In-Use hoonega.

Hoone mõlemad korpused vastavad BREEAM ‘Very good’ sertifikaadi tasemele ehk 4 tähele tulemusega 56.0 %.

A13 büroohoone on ühistranspordiga hästi ligipääsetav, töötajatele on tagatud rattaparkimiskohad. Hoonesse on paigaldatud veesäästlikud WC-d, duššid ja nõudepesumasinad.

Bürootöötaja heaolu enim mõjutav töökeskkond on väga heal tasemel. Tagatud on võimalus ruumipõhiseks temperatuuri ja õhuliikumise reguleerimiseks, vaade väliskeskkonda, päiksekiirguse takistamine, puhkealad ja kohvinurgad.

A13 Ärimaja kuulub East Capital Real Estate AS-ile.

Sõpruse Ärimaja


Sõpruse Ärimaja BREEAM sertifitseerimisprotsess jõudis eduka lõpuni 2019. aasta augustis. Hoonele omistati BREEAM In-Use International sertifikaat Part 1-le. Part 1 hindab hoonet kui füüsilist vara (välispiirdeid, tehnosüsteeme, võimalusi jms.).

Hoone bürookorrused ehk 2.-5. korrus vastavad BREEAM ‘Very good’ sertifikaadi tasemele ehk 4 tähele.

Sõpruse Ärimaja on ühistranspordiga väga hästi ligipääsetav ja hoone läheduses on hoone kasutajatele vajalikke teenuseid. Hoones on loodud suurepärased võimalused jäätmete liigiti kogumiseks ja sellega keskkonnamõju vähendamiseks.

Bürootöötaja heaolu enim mõjutav töökeskkond on väga heal tasemel. Tagatud on võimalus ruumipõhiseks temperatuuri reguleerimiseks, vaade väliskeskkonda, häiriva päiksekiirguse takistamine, puhkealad ja mõõdetud normikohane elektrivalgustuse tase töökohtadel.

Millega hoone eristub? Sõpruse Ärimaja selgelt eristuv näitaja on märkimisväärne taastuvenergia osakaal – aastasest energiatarbest on üle 20% tagatud taastuvenergiaga. Taastuvenergia allikateks hoones on gaasil töötav elektri- ja soojuse koostootmisjaam (CHP) ning PV-paneelid.

Sõpruse Ärimaja kuulub AS Kapitel ettevõttele.

Kasutatud on Tiit Veermäe fotot.

Miks valida meid?


Omame BREAM AP (Accredited Professional),  LEED AP ja WELL AP spetsialisti tunnustust.

Oleme rohemärgistega tegelenud 2009. aastast.

Lisaks üldteadmistele omame teaduslikumat arusaama rohemärgistest.

Enam kui 10-aastane hoonete tehnosüsteemide projekteerimise kogemus.

Mitmeaastane kogemus energiatõhususe spetsialistina energiatõhusate hoonete kavandamisel.

Täienduskoolitused ja praktika Taanis, Hollandis, Ungaris, Poolas.

Püsimaks konkurentsis ja olemaks kursis arengusuundadega hoiame end kursis valdkonnas toimuvate arengutega.